Bożena Jendrysik

Dr Bożena Jendrysik

Specjalista II stopnia chirurgii ogólnej, flebolog

Absolwentka studiów podyplomowych Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w dziedzinie kosmetologii
Certyfikowany lekarz medycyny przeciwstarzeniowej Światowego Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej (WOOSAM – World Society of Antiaging Medicine)
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej
Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.
Trener międzynarodowy w zakresie wszywania nici liftingujących APTOS®

Od ponad 10 lat wraz z dr Wojciechem Kiełkiem współtworzy i rozwija Centrum Medyczne Veno-Med. Doświadczenie i umiejętności nabyte podczas wieloletniej pracy w oddziale chirurgii ogólnej wykorzystuje obecnie w codziennej praktyce w zakresie zabiegów i diagnostyki. Uczestniczka niezliczonej ilości kursów doszkalających, zjazdów i kongresów o tematyce medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Dr Bożena Jendrysik jest międzynarodowym Trenerem Aptos. 

Medycyna estetyczna to jej pasja i obecnie główny temat zainteresowań medycznych. Jej zaangażowanie i intensywna współpraca z liderem branży nici liftingujących – firmą APTOS® – zaowocowało uzyskaniem stopnia trenera międzynarodowego w zakresie wszywania nici liftingujących. W czerwcu 2018 doktor otrzymała wyróżnienie z rąk twórcy i producenta nici Aptos dla najbardziej aktywnego i doświadczonego trenera Aptos w Polsce. Obecnie nieustannie prowadzi szkolenia z implantacji nici Aptos dla lekarzy w całym kraju, ale dba również o własną wiedzę i sama ciągle się doszkala na międzynarowodych kursach bezpośrednio u producenta.

Poniżej jeden z wielu certyfikatów otrzymanych przez dr Jendrysik.

certyfikat zaawansowany jendrysik nici aptos

Certyfikat ukończenia kursu zaawansowanego nici Aptos

Wojciech Kiełek

Dr Wojciech Kiełek

Specjalista II stopnia chirurgii ogólnej, flebolog

Absolwent Podypolomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i antiaging
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej
Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego
Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii

Współtwórca Centrum Medycznego Veno-Med, od samego początku zaangażowany w nieustanny rozwój i poszerzanie działalności medycznej, a także podwyższania standardów pracy Centrum. Wieloletni pracownik oddziału chirurgii ogólnej SPZOZ w Lublińcu. Szczególnie interesuje się tematem flebologii, a więc wszystkim, co związane z chorobami żył – od profilaktyki, przez diagnostykę obrazową, aż po leczenie zabiegowe. Uczestnik wielu kursów, szkoleń i zjazdów zarówno o tematyce chirurgicznej, jak również w zakresie medycyny estetycznej i antiaging.

Nowoczesne technologie i rozwiązania inżynierii medycznej od zawsze były wielką pasją dr Kiełka, co znajduje odzwierciedlenie w instrumentarium, którym na co dzień posługuje się w swojej praktyce – lasery CO2, IPL, lasery wewnątrznaczyniowe, radiofrekwencja, videodermatoskopia, ultrasonografia Doppler’a – te i wiele innych technik znajdują zastosowanie w zakresie diagnostyki, terapii, jak i zabiegach medycyny estetycznej.

Witold Zieleźnik

Dr n. med. Witold Zieleźnik

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista gastroenterolog

Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii, certyfikowany ultrasonografista
Certyfikowany endoskopista Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii
Współautor podręczników naukowych i autor publikacji naukowych m.in. w zakresie gastroenterologii

Doświadczony klinicysta, wieloletni pracownik oddziałów internistycznych śląskich szpitali klinicznych w Bytomiu, Chorzowie i Gliwicach. Uczestnik i wykładowca wielu zjazdów, szkoleń i kongresów krajowych i zagranicznych, a także autor licznych publikacji, doniesień i podręczników naukowych. W naszym Centrum Medycznym dr Zieleźnik zajmuje się diagnostyką USG oraz endoskopią, jak również prowadzi konsultacje z zakresu chorób przewodu pokarmowego.

 

 

 

Dr Stanisław Zapotoczny

Specjalista proktolog

 

 

Dr Kamila Płaczek

Specjalista dermatolog i wenerolog, lekarz medycyny estetycznej.

Specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego   w Katowicach, Wydziału lekarskiego w Zabrzu a także studiów podyplomowych dla lekarzy z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Na co dzień pełni funkcję starszego asystenta w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego .

Na swoim koncie posiada wiele publikacji naukowych.

Od 9 lat przyjmuje jako dermatolog pomagając Państwu w zakresie chorób skóry. Zajmuje się kompleksowo leczeniem wszystkich chorób skóry a także diagnostyką dermatologiczną w tym biopsjami skórnymi, testami alergologicznymi, dermatoskopią, trichoskopią.

W zakresie medycyny estetycznej stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach.

Od 10 lat zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej a zwłaszcza regeneracyjnej w tym laseroterapią, osoczem bogatopłytkowym, mezoterapią.

 

Dr Krzysztof Jasiński

Ortopeda

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z Wydziałem w Zabrzu. Odbywał szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. W chwili obecnej pracuje na stanowisku starszego asystenta Oddziału Chirurgii Ręki Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich.

Posiada największe doświadczenie w zakresie leczenia schorzeń kończyny górnej. Oddział, w którym pracuje wykonuje rocznie ok 1800 operacji w zakresie schorzeń oraz uszkodzeń pourazowych obręczy barkowej, traumatologii ramienia, przedramienia, stawu łokciowego, nadgarstka oraz aparatu ręki.

W codziennej praktyce zajmuje się również problemami pozostałych elementów narządu ruchu tj. kręgosłupa, stawów biodrowych, kolanowych, stawu skokowego i stopy u dorosłych i dzieci. Odbył szereg szkoleń w swojej specjalności w renomowanych klinikach w Polsce i za granicą min. w Szwajcarii, Niemczech oraz we Włoszech.

Oznaczony przez Gazetę Dziennik Zachodni na liście najlepszych ortopedów w województwie śląskim w roku 2019 i 2020.

 

 

Dr Magdalena Lisikiewicz

Lekarz medycyny estetycznej, stomatolog.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii dla lekarzy na GWSH w Katowicach.

 

 

Agnieszka Witkowska

Dr n. med. Agnieszka Witkowska

Specjalista chorób wewnętrznych

Pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych, Diabetologii i Nefrologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu
Specjalista w zakresie balneoterapii i fizykoterapii Polskiego Towarzystwa Balneologicznego
Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hipoterapia
Autorka programu Przestrzeń Zdrowego Życia

W swojej praktyce w Szpitalu Klinicznym w Zabrzu zajmuje się głównie tematami cukrzycy, otyłości i chorób nerek – w tym zakresie prowadzi również działalność naukową, publikując prace i uczestnicząc w zjazdach i kongresach krajowych i międzynarodowych. Doświadczenie kliniczne wykorzystuje także w pracy w naszym Centrum Medycznym, gdzie prowadzi konsultacje z zakresu diabetologii, leczenia otyłości i zdrowego odżywiania.

 

Rafał Kachel

Dr Rafał Kachel

Specjalista radiolog

 

 

 

Maciej Kiełek

Specjalista radiolog

 

 

Katarzyna Golczyk

Specjalista chirurg

 

 

jerzy-spalek

Dr Jerzy Spałek

Specjalista ortopeda

Specjalista Ortopedii i Traumatologii.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii.

Starszy asystent Oddziału Ortopedii w Oleśnie.

Autor publikacji naukowych.

Staż w Rehaklinik Sonnenhof w Horb.

W naszym centrum medycznym zajmuje się leczeniem schorzeń ortopedycznych, chorobą zwyrodnieniową bioder i kolan oraz konsultacjami z zakresu urazów.

 

 

Dr n. med. Michał Kowalski

Specjalista neurologii, balneologii i medycyny fizykalnej

Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego
Członek Polskiego Towarzystwa Balneologii I Medycyny Fizykalnej

Od początku pracy zawodowej związany z Centrum Medycznym Veno-Med jako ultrasonografista a później neurolog. Wieloletni pracownik Oddziału Neurologicznego i Poradni Neurologicznej WSN w Lublińcu. Współpracował z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu i Zakładem Zdrowia Środowiskowego ŚUM. Uczestnik wielu kursów, szkoleń i zjazdów o tematyce neurologicznej, ultrasonograficznej, rehabilitacyjnej. W ostatnim okresie zawodowo związany z rehabilitacją medyczną. W naszym Centrum Medycznym zajmuje się ultrasonografią I neurologią, ze szczególnym naciskiem na choroby naczyniowe i zespoły bólowe kręgosłupa.

 

 

Maria Gabor

Pielęgniarka

Pielęgniarka licencjonowana
Pielęgniarka operacyjna

Od samego początku obecna w zespole Centrum Medycznego Veno-Med, zaangażowana w jego rozwój i działalność. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń. Od wielu lat pracuje również jako instrumentariuszka na bloku operacyjnym chirurgii ogólnej SP ZOZ w Lublińcu, a zdobywane tam doświadczenie i umiejętności wykorzystuje również w pracy w naszym Centrum.

 

 

Elżbieta Czernia

Pielęgniarka

Pielęgniarka licencjonowana
Pielęgniarka operacyjna
Pielęgniarka endoskopowa

Od samego początku obecna w zespole Centrum Medycznego Veno-Med, zaangażowana w jego rozwój i działalność. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń. Od wielu lat pracuje również jako instrumentariuszka na bloku operacyjnym chirurgii ogólnej SP ZOZ w Lublińcu, a zdobywane tam doświadczenie i umiejętności wykorzystuje również w pracy w naszym Centrum.

 

 

Anna Osadnik

Pielęgniarka

Pielęgniarka licencjonowana
Pielęgniarka operacyjna

W zespole Centrum Medycznego Veno-Med od dwóch lat, zaangażowana w jego rozwój i działalność. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń. Od wielu lat pracuje również jako instrumentariuszka na bloku operacyjnym chirurgii ogólnej SP ZOZ w Lublińcu, a zdobywane tam doświadczenie i umiejętności wykorzystuje również w pracy w naszym Centrum.

 

 

Sonia Pinkowska – Boguś

Technik usług kosmetycznych

 

Barbara Miozga

 

Kosmetolog

Dominika Kowalewska

Kosmetolog

 

 

 

 

Angelika Śleziona

Technik usług kosmetycznych, rejestratorka.

 

 

 

 

 

 

 

Karina Szymków

Administracja

Z wykształcenia jest magistrem inżynierem Zarządzania i Organizacji. Studia wyższe ukończyła w 2007 roku na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Pierwsze kroki w życiu zawodowym stawiała w Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu gdzie po raz pierwszy miała okazję pracować w środowisku lekarskim. Z Centrum Medycznym Veno-Med związana jest od 2011 roku. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje aby pomóc państwu zapoznać się z naszą ofertą oraz udzielić rzetelnych informacji na temat świadczonych przez nas usług. Na co dzień dba również o dobrą organizacje pracy firmy.

Agnieszka Opoczyńska

Rejestracja

Katarzyna Firlus

Rejestracja