KOSMETOLOGIA

Zabiegi INSTYTUT ESTHEDERM

Osmoclean

Unikalna metoda głębokiego oczyszczania skóry. Istotny etap każdego zabiegu Institut Esthderm, ułatwiający szybszą penetrację składników aktywnych dowolnej pielęgnacji. Oczyszczający i odświeżający skórę zabieg dzięki opatentowanej formule Skin Balance System stymuluje naturalne mechanizmy obronne skóry i aktywuje florę saprofityczną. Zapewnia selektywne, głębokie oczyszczanie i delikatne złuszczanie skóry przy jednoczesnym zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania warstwy hydrolipidowej. Skóra staje się widocznie wygładzona, dotleniona i gotowa na dalszą pielęgnację.

Intensive hialuronic

Zabieg skomponowany dla skóry mocno odwodnionej, ściągniętej, podrażnionej, z widocznymi liniami i zmarszczkami skóry twarzy. Poprawia elastyczność oraz działa na zatrzymanie procesu starzenia się skóry. INTENSIVE HYALURONIC wiąże wodę w skórze, chroni przed wysuszeniem, doraźnie przywraca jej równowagę, pozostawiając ją gładką, delikatną i optymalnie nawilżoną.

Intensive spiruline

Zabieg stworzony z myślą o zmęczonej, pozbawionej blasku i jędrności skórze, z widocznymi zmarszczkami. Zmniejsza szorstkość naskórka, działa oczyszczająco i przyspiesza metabolizm skóry. Skóra odzyskuje napięcie, witalność i komfort, jest miękka i promienista. Intensywnie odżywiona i wzmocniona staje się bardziej odporna na czynniki środowiska zewnętrznego takie jak: zmiany pór roku, temperatury, smog oraz wewnętrzne czynniki destabilizujące: dieta, stres, zmiany hormonalne.


 

Zabiegi NOON AESTHETICS

Linia produktów NOON obejmuje ponad 40 profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry  do stosowania w gabinecie oraz kontynuacji terapii w domu. Produkty NOON dzielą się na następujące kategorie:

Paraceutical

Produkty o działaniu terapeutycznym, opracowane w celu zapewnienia silnego i skutecznego leczenia różnych chorób skóry. Produkty w tej kategorii obejmują wysokie stężenia składników aktywnych, ale bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia podczas użytkowania.

Essential

Produkty wspierające i ochronne o działaniu terapeutycznym, które wspomagają i chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami, przyczyniającymi się do pojawienia się uszkodzonej skóry, takimi jak zanieczyszczenie powietrza, ekspozycja na słońce i promieniowanie UVA i UVB, stres, niezrównoważona dieta itp. Produkty te prowadzą do uzyskania promiennej i zdrowej skóry twarzy.

In Clinic

Profesjonalne produkty przeznaczone do zabiegów gabinetowych, takie jak peelingi, ampułki i maski.

Innowacja: DermShieldTM – Wysokie stężenie, bez podrażnień

Wierzymy, że wszyscy zasługują na piękną skórę. Dlatego opracowaliśmy naszą unikalną technologię DermShield™, która umożliwia nam wytwarzanie najlepszych i najskuteczniejszych produktów do pielęgnacji skóry na świecie. Nasza innowacyjna technologia DermShield™ pozwala NOON Aesthetics™ na opracowanie farmaceutycznej linii produktów do pielęgnacji skóry, która zawiera składniki aktywne o przełomowo wysokim stężeniu bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Zapewniamy imponujące rezultaty w leczeniu starzenia się skóry, przebarwień, uszkodzeń słonecznych i utraty elastyczności, wyprysków, trądziku, łojotoku i innych problemów skórnych.BLOMDAHL
– bezpieczne przekłuwanie uszu.

Blomdahl to medyczna metoda przekłuwania uszu, uwzględniająca najwyższe standardy sterylności zabiegowej.

Zabiegi są bezpieczne ponieważ na każdym etapie działania zapewniamy zachowanie nowoczesnej aseptyki.

Dodatkowo, kolczyki używane do przekłucia uszu wykonane są z plastiku medycznego lub czystego tytanu medycznego, co minimalizuje możliwość wystąpienia reakcji alergicznej w tkankach pacjenta i skraca znacząco czas gojenia się uszu po ich przekłuciu. Tylko  ozdobna część  kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem, może być platerowana w kolorze złota lub srebra.

Z powyższych powodów metoda Blomdahl dosknoale sprawdza się w zastosowaniu u dzieci. Bezpieczeństwo, sterylność, brak alergii i krótka rekonwalescencja to niezaprzeczalne zalety tego zabiegu.BODY FX

Innowacyjna metoda redukcji cellulitu i modelowania sylwetki. Trwała elektroporacja.
Działanie: Aplikator BODY FX zasysa skórę i podgrzewa tkankę tłuszczową prądem RF, równocześnie generuje impuls HV, który precyzyjnie niszczy błony komórek tłuszczowych. Grzanie oraz zasysanie działa na skórę ujędrniająco. Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny, pacjent odczuwa łagodne ciepło.Depilacja laserowa
DIOLAZE XL z INMODE

Dzięki równoczesnej emisji światła o dwóch długościach fali 755 nam i 810 nam możliwa jest epilacja włosów dla których zabiegi innymi laserami są nieskuteczne. Działanie: melanina zawarta w łodydze włosa absorbuje promień świetlny emitowany przez laser. W wyniku tego wydziela się ciepło, które powoduje trwałe zniszczenie mieszka włosowego. Zabieg praktycznie bezbolesny poprzez wbudowany unikalny potrójny układ do chłodzenia skóry.Dermapen

Stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Precyzyjne mikronakłucia naskórka i skóry właściwej, które ułatwiają dostarczanie substancji czynnych. Pobudza fibroblasty, stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Zabieg zapewnia poprawę gęstości i elastyczności skóry, poprawia odżywienie skóry, redukuje rozstępy i blizny potrądzikowe oraz przebarwienia.