Drodzy pacjenci!
W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i zaleceniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego, które spowodowały  ograniczenia w funkcjonowaniu naszego Centrum,  informujemy, że uruchomiliśmy w Veno -Med nową usługę: konsultacje on-line. 
Jak umówić konsultację on-line?
 
🔹1. Aby połączyć się z lekarzem niezbędne jest urządzenie (telefon, tablet) z dostępem do internetu oraz zainstalowana na nim aplikacja WhatsApp.
 
🔹2. Rejestracja odbywa się poprzez telefoniczny kontakt z naszą recepcją
(pon.-pt. 9:00 – 16:00) pod numerami telefonu: +48 34 356 35 59
+48 694 361 369
Na naszą skrzynkę gabinet@veno-med.pl można przesłać zdjęcia oraz wyniki badań, z którymi zapozna się nasz lekarz jeszcze przed konsultacją on-line.
Przesłane przez Pacjenta dokumenty zostaną dołączone do dokumentacji medycznej.
 
🔹3. Po ocenie przez lekarza czy dany problem może być poddany konsultacji on-line, wysyłamy w treści wiadomości SMS nr rachunku bankowego na podany przez Pacjenta numer telefonu.
 
🔹4. Po dokonaniu opłaty za konsultację on-line, należy wysłać email z potwierdzeniem realizacji przelewu na adres gabinet@veno-med.pl
 
🔹5. Po otrzymaniu potwierdzenia dokonania przelewu, pracownicy naszej recepcji wyślą do Pacjenta/tki wiadomość SMS z potwierdzeniem terminu konsultacji on-line.
 
🔹6. W wyznaczonym dniu i o ustalonej godzinie konsultacji nasz lekarz zadzwoni do Pacjenta/ki.
 
Podczas konsultacji on-line Pacjent/ka może również zostać zakwalifikowany/a do zabiegu, który odbędzie się w czasie wznowienia pracy Veno- Med.