Drodzy Pacjenci!

W obliczu realnego zagrożenia rozprzestrzeniania się zakażenia koronawirusem postanowiliśmy ograniczyć zakres aktywności leczniczej naszej firmy.

Zdajemy sobie sprawę z faktu długiego okresu oczekiwania na możliwość konsultacji lub zabiegu w Veno-Med, ale w obawie o Państwa i nasze zdrowie oraz zdrowie naszych bliskich zwracamy się z apelem o rezygnację z zaplanowanych wizyt lub ograniczenia ich wyłącznie do niezbędnych przypadków.

Zapewniamy Państwa, iż dołożymy wszelkich starań aby zaplanowane wizyty odbyły się w możliwie najszybszym terminie. W placówce pozostaną do dyspozycji lekarze, którzy będą udzielać konsultacji telefonicznych, monitorować dotychczas leczonych pacjentów oraz przyjmować pilne, wymagające niezbędnej pomocy przypadki (zachowując możliwie wysoki stopień antyseptyki).

Prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami recepcji celem ustalenia nowych terminów wizyt oraz uzyskania informacji o dostępności zaplanowanych wcześniej wizyt, badań diagnostycznych i zabiegów.

Przepraszamy za utrudnienia, liczymy na Państwa wyrozumiałość i mamy nadzieję, iż Wspólnie sprostamy tej niecodziennej, trudnej sytuacji.

Zespół Veno – Med