Nici Aptos Excellence Visage to wchłanialne nici z mikrowypustami do odmładzania twarzy i ciała.

Zaimplantowane pod skórę spełniają 3 zasadnicze funkcie:

  • liftingującą

  • biorewitalizującą

  • nawilżającą

LIFTING osiągamy dzięki temu, że nici Aptos Excellence Visage na całej swej długości posiadają specjalne, (opatentowane przez firmę Aptos) mikrowypusty (rodzaj haczyków), które mocowane są naprzeciw siebie tworząc wokół nici spiralę. Tak zbudowana nić, wprowadzona pod skórę, zaczepia się w tkankach i umożliwia ich mechaniczne uniesienie.

W standardowym zabiegu Aptos Excellence Visage implantuje się 10 sztuk nici na jedną strefę (w przypadku twarzy jest to np po 5 sztuk nici na każdy policzek), w taki sposób by powstał rodzaj stabilnego rusztowania dla tkanek.

BIOREWITALIZACJA – czyli pobudzenie procesów regeneracji i przebudowy skóry – zachodzi za sprawą składu nici Aptos Excellence Visage.

Rozpuszczalny kwas polimlekowy i kaprolakton, uwalniające się powoli (w ciągu około roku) do organizmu, stymulują skórę do produkcji nowego kolagenu i elastyny dzięki czemu staje się ona gęsta, jędrna i wygładzona.

NAWILŻANIE – to nowy aspekt działania nici Aptos Excellence Visage. Skład najnowszej linii tych nici został bowiem wzbogacony o kwas hialuronowy gwarantujący nawilżenie głębokich warstw skóry.

Nici Aptos Excellence Visage otrzymały wiele nagród i wyróżnień, min prestiżową nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej dla najlepszego produktu do niechirurgicznego liftingu.