Z nićmi Aptos po raz pierwszy zetknęłam się kilka lat temu uczestnicząc w szkoleniu prezentującym sposoby ich  wykorzystywania  w zabiegach liftingu tkanek twarzy i ciała.
Przekonały mnie trzy rzeczy:
– skuteczność zabiegowa nici Aptos przy stosunkowo małej inwazyjności
– różnorodność produktów pozwalająca na indywidualne dostosowanie do problemu pacjenta
– filozofia firmy Aptos odnosząca się do pracy z lekarzem oraz pacjentem
Doszłam do wniosku, że nici Aptos  idealnie wpisują się w moją potrzebę zaoferowania skutecznego zabiegu pacjentom, którzy boją się chirurgicznej operacji a wymagają już dość zaawansowanej korekty wyglądu. Szczególne moje zainteresowanie padło na strefę podbródka, ponieważ każdy lekarz medycyny estetycznej wie, że skuteczne opracowanie tego obszaru jest wyzwaniem.
Spodobało mi się do tego stopnia, ze przystąpiłam do intensywnego cyklu szkoleń w kolejnych etapach zaawansowania.
Miałam  szczęście szkolić się u samego Mistrza – twórcy i właściciela patentów Aptos – dr Marlena Sulamanidze. Przekazał mi wiele tajników zabiegowych  i  nauczył specjalnego podejścia do kwalifikacji pacjenta do zabiegu Aptos, co w przypadku nici Aptos jest kluczowe.
Szkoliłam się również pod okiem  doktor Olgi Gaziuliny, wieloletniego trenera Aptos i kierownika Europejskiego Ośrodka Aptos w Berlinie.
Inspirowała ona moje pierwsze próby ” znalezienia własnej drogi Aptos” czyli odważnego  łączenia różnych technik zabiegowych Aptos w celu optymalizacji efektu.
Jednocześnie wprowadziłam zabiegi Aptos do oferty mojego gabinetu Veno-Med. Pojawiły się pierwsze sukcesy i zadowolenie pacjentów.
W 2013 roku dystrybutor marki Aptos w Polsce, firma Aesthetic Concept, powierzył mi funkcję  trenera technik Aptos, którą pełnię na terenie Polski a także za granicą.
Praca z Aptosem jest dla mnie wielkim źródłem satysfakcji. Wymaga  kreatywności,  odwagi i ciągłego uczenia się a ja należę do osób lubiących wyzwania.