VelaShape®

Czym jest VelaShape® ?

VelaShape® to urządzenie służące do bezinwazyjnego modelowania sylwetki i redukcji obwodu ciała. Jako pierwszy aparat na świecie posiada certyfikat FDA (amerykańska agencja rządowa) świadczący o bezpieczeństwie tej metody. Udowodniono skuteczność tej metody w zakresie redukcji obwodu ciała i eliminacji cellulitu. Równoczasowe wykorzystanie czterech metod (podczerwonego światła IR, bipolarnego prądu wysokiej częstotliwości, impulsowego podciśnienia oraz mechanicznego masażu) pozwala na uzyskanie smukłej sylwetki już po kilku zabiegach (4-7 zabiegów w odstępie 7dni). Zabieg z użyciem VelaShape® jest komfortowy, pacjent odczuwa jedynie ciepło masażu. Bezpieczny dla każdego rodzaju skóry.

Wskazania do zabiegu

Zabieg proponujemy pacjentom, którzy pragną uzyskać efekt wygładzonej, jędrnej skóry, szczególnie w okolicach trudnych do wysmuklenia tradycyjnymi ćwiczeniami (np. uda, ramiona), a także po zabiegach liposukcji. VelaShape® dzięki swoim właściwościom redukuje także niechciany cellulit.

Zapraszamy również kobiety po urodzeniu dziecka, aby poprawić kondycję skóry okolic narażonych na nadmierne rozciągnie.

Aparat VelaShape® poza efektami estetycznymi poprawia veladodatkowo lokalne krążenie krwi, jak również łagodzi bóle mięśniowe.

Efekty

VelaShape® to metoda o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi – efekty to redukcja nawet 6 cm obwodu brzucha oraz 2 cm obwodu  uda.

Ze względu na ciągły proces starzenia się skóry zaleca się cykliczne wykonywanie serii zabiegów. Efekty widoczne są zazwyczaj już po pierwszym zabiegu, jednak pełny cykl to 4-7 zabiegów w odstępie 7-dniowym. Na kilka godzin po zabiegu może utrzymywać się rumień.